Instalacje wodne

Firma PLAST-BUD od wielu lat należy do czołowych dostawców rur i armatury dla Zakładów Wodociągowych. Aktywnie uczestniczymy w postępowaniach przetargowych organizowanych przez zakłady wodociągowe na terenie całego kraju. Jesteśmy dostawcą materiałów dla największych inwestycji.
Kanalizacja

Armatura, rury kanalizacji sanitarnej i deszczowej, systemy oczyszczania i zagospodarowania wody, studnie betonowe oraz z tworzyw sztucznych należą do kluczowego asortymentu Naszej firmy.

Instalacje gazowe

Kluczowymi klientami dla których dostarczamy rury, armaturę gazową a także osprzęt dodatkowy są Spółki Gazownictwa oraz firmy wykonawcze specjalizujące się w budowie sieci i instalacji gazowych.

Energetyka i Telekomunikacja

Rury osłonowe sieci kablowych, studnie telekomunikacyjne znajdują się w ofercie firmy PLAST-BUD.


Produkty z betonu

Galanteria betonowa, kostka betonowa i brukowa, betonowe elementy kanalizacyjne jesteśmy w stanie dostarczyć swoja flotą 14 ciężarówek w każde miejsce w kraju by spełnić oczekiwania klientów.

Instalacje wewnętrzne

W sierpniu 2011 przy ulicy Niechodzkiej 9a w Ciechanowie został otworzony oddział firmy wyspecjalizowany w obsłudze instalacji wewnętrznych, małych firm instalacyjnych oraz klientów indywidualnych.
Copyright 2011 © PLAST-BUD
Design by Marcin Humięcki